Mavi Marmara Kınalıada – Beşiktaş vapur seferleri 2024

Mavi Marmara Kınalıada – Beşiktaş vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Mavi Marmara vapurları Beşiktaş ile Kınalıada arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Beşiktaş ilçesinden iç hat seferleri ile Kınalıada iskelesine gitmek isteyenler için 2022-2023 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara güncel Beşiktaş Kınalıada vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Kınalıada – Beşiktaş hat bilgileri

Mavi Marmara vapurlarıyla Beşiktaş’tan Kınalıada’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Kınalıada’dan Beşiktaş’a seyahat edebilirsiniz. Mavi Marmara vapurları ile Beşiktaş – Kınalıada arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Beşiktaş
  2. Kınalıada

Mavi Marmara Kınalıada – Beşiktaş vapur seferleri

Mavi Marmara Beşiktaş – Kınalıada vapur seferleri ile Kınalıada – Beşiktaş vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

Kınalıada/Beşiktaş-Kabataş-Eminönü seferlerimiz karşılıklı olarak kış dönemi boyunca yapılmamaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Mavi Marmara web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Mavi Marmara web sitesinde son kontrol tarihidir.