Mavi Marmara Yeşilköy – Adalar vapur seferleri 2024

Mavi Marmara Yeşilköy – Adalar vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Mavi Marmara vapurları Yeşilköy ile Adalar arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Yeşilköy ilçesinden iç hat seferleri ile Adalar iskelesine gitmek isteyenler için 2022-2023 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara güncel Yeşilköy Adalar vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Adalar – Yeşilköy hat bilgileri

Mavi Marmara vapurlarıyla Yeşilköy’tan Adalar’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Adalar’dan Yeşilköy’a seyahat edebilirsiniz. Mavi Marmara vapurları ile Yeşilköy – Adalar arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Yeşilköy
  2. Adalar

Mavi Marmara Adalar – Yeşilköy vapur seferleri

Mavi Marmara Yeşilköy – Adalar vapur seferleri ile Adalar – Yeşilköy vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

“Yeşilköy – Adalar seferlerimiz kış dönemi boyunca yapılmamaktadır.”

Bu sayfada yer alan bilgiler Mavi Marmara web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Mavi Marmara web sitesinde son kontrol tarihidir.