Şehir Hatları Avcılar – Bakırköy – Yenikapı – Kadıköy vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Avcılar – Bakırköy – Yenikapı – Kadıköy vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Kadıköy, Bakırköy, Yenikapı ve Avcılar arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Kadıköy ilçesinden iç hat seferleri ile Bakırköy ve Avcılar iskelesine gitmek isteyenler için 17 Haziran ile 8 Eylül arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel yaz seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Avcılar Kadıköy vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Avcılar – Bakırköy – Yenikapı – Kadıköy hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Kadıköy’den Avcılar’a seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Avcılar’dan (aynı zamanda Bakırköy iskelesinde de durur) Kadıköy’e seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Kadıköy – Avcılar arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Avcılar
  2. Bakırköy
  3. Yenikapı (Bazı seferler)
  4. Kadıköy

Şehir Hatları Avcılar – Kadıköy vapur seferleri

Şehir Hatları Kadıköy – Avcılar vapur seferleri ile Kadıköy – Avcılar vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Hat ile ilgili en güncel habere göre, hatta 16 Ocak 2023’ten itibaren bazı seferlerde geçerli olmak üzere Yenikapı da eklendi.

Bu hatta güncel olarak sefer bulunmamaktadır. Bu hattın seferleri şu anda yapılmamaktadır.

Şehir Hatları Kadıköy – Avcılar vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Kadıköy – Avcılar vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 66,93 TL
Öğrenci 32,66 TL
İndirimli 48,03 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.