Şehir Hatları Haliç hattı vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Haliç hattı vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Haliç boyunca Eyüp ile Üsküdar arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Haliç hattı ile Eyüp ilçesinden iç hat seferleri ile Üsküdar iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Haliç vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Haliç hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Eyüp’ten Sütlüce’ye, Sütlüce’den Ayvansaray’a, Avransaray’dan Hasköy’e, Hasköy’den Balat’a, Balat’tan Fener’e, Fener’den Kasımpaşa’ya, Kasımpaşa’dan Karaköy’e, Karaköy’den Üsküdar’a, Eyüp’ten Ayvansaray’a, Eyüp’ten Hasköy’e, Eyüp’ten Balat’a, Eyüp’ten Fener’e, Eyüp’ten Karaköy’e, Eyüp’ten Üsküdar’a seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda tersi istikametlerde de seyahat edebilirsiniz.

İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Eyüp – Sütlüce – Ayvansaray – Hasköy – Balat – Fener – Kasımpaşa – Karaköy – Üsküdar arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Eyüp
  2. Sütlüce
  3. Ayvansaray
  4. Hasköy
  5. Balat
  6. Fener
  7. Kasımpaşa
  8. Karaköy
  9. Üsküdar

Şehir Hatları Haliç Hattı vapur seferleri

Şehir Hatları Haliç vapur seferleri ile Eyüp – Sütlüce – Ayvansaray – Hasköy – Balat – Fener – Kasımpaşa – Karaköy – Üsküdar vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

halic-hatti-1
halic-hatti-2

Şehir Hatları Haliç vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Haliç vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 29,46 TL
Öğrenci 14,41 TL
İndirimli 21,13 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.