Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Beşiktaş vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Beşiktaş vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Kadıköy, Karaköy ve Beşiktaş arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Kadıköy ilçesinden iç hat seferleri ile Karaköy ile Beşiktaş iskelelerine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Kadıköy – Karaköy – Beşiktaş vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Kadıköy – Karaköy – Beşiktaş hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Kadıköy’den Karaköy’e, Kadıköy’den Beşiktaş’a ve Karaköy’den Beşiktaş’a seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Beşiktaş’tan Karaköye’e, Karaköy’den Kadıköy’e ve Beşiktaş’tan Kadıköy’e seyahat edebilirsiniz.

İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Kadıköy – Karaköy – Beşiktaş arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Kadıköy
  2. Karaköy
  3. Beşiktaş

Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Beşiktaş vapur seferleri

Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Beşiktaş vapur seferleri ile Kadıköy – Karaköy – Beşiktaş vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Bu hatta gece seferleri yapılmaktadır.

kadikoy-karakoy-besiktas-hatti

Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Beşiktaş vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Beşiktaş vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 24,98 TL
Öğrenci 12,17 TL
İndirimli 17,93 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.