Şehir Hatları Küçüksu – Beşiktaş – Kabataş vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Küçüksu – Beşiktaş – Kabataş vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Küçüksu ile Beşiktaş ve Kabataş arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Küçüksu’dan iç hat seferleri ile Beşiktaş ve Kabataş iskelelerine gitmek isteyenler için 17 Haziran ile 8 Eylül arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel yaz seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Küçüksu’dan Kabataş ve Beşiktaş vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Küçüksu – Beşiktaş – Kabataş hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Küçüksu’dan Beşiktaş’a, Küçüksu’dan Kabataş’a ve Beşiktaş’tan Kabataş’a seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Kabataş’tan Beşiktaş’a, Kabataş’tan Küçüksu’ya ve Beşiktaş’tan Küçüksu’ya seyahat edebilirsiniz.

İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Küçüksu – Beşiktaş – Kabataş arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Kanlıca (Bazı seferler)
  2. Küçüksu
  3. Beşiktaş
  4. Kabataş

Şehir Hatları Kanlıca – Küçüksu – Beşiktaş – Kabataş vapur seferleri

Şehir Hatları Küçüksu – Beşiktaş – Kabataş vapur seferleri ile Küçüksu – Beşiktaş – Kabataş vapur seferleri hergün yapılmaktadır. Haftaiçi ve haftasonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri sefer yapılmaz.

kucuksu besiktas kabatas vapur hattiş

Şehir Hatları Küçüksu – Beşiktaş – Kabataş vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Küçüksu – Beşiktaş – Kabataş vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 29,46 TL
Öğrenci 14,41 TL
İndirimli 21,13 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.