Şehir Hatları Küçüksu – İstinye vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Küçüksu – İstinye vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Küçüksu ile İstinye arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Küçüksu’dan iç hat seferleri ile İstinye iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Küçüksu İstinye vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Küçüksu – İstinye hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Küçüksu’dan İstinye’ye seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda İstinye’den Küçüksu’ya seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Küçüksu – İstinye arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Küçüksu
  2. İstinye

Şehir Hatları Küçüksu – İstinye vapur seferleri

Şehir Hatları Küçüksu – İstinye vapur seferleri ile Küçüksu – İstinye vapur seferleri hafta içi yapılmaktadır. Hafta içi vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri sefer yapılmaz.

kucuksu-istinye-hatti

Şehir Hatları Küçüksu – İstinye vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Küçüksu – İstinye vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 29,46 TL
Öğrenci 14,41 TL
İndirimli 21,13 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.