Şehir Hatları Maltepe – Adalar vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Maltepe – Adalar vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Maltepe ile Adalar arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Maltepe ilçesinden iç hat seferleri ile Adalar iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Adalar Maltepe vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Maltepe – Adalar hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Maltepe’den Adalar’a seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Adalar’dan Maltepe’ye seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Maltepe – Adalar arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Maltepe
  2. Büyükada
  3. Heybeliada
  4. Burgazada
  5. Kınalıada

Şehir Hatları Maltepe – Adalar vapur seferleri

Şehir Hatları Maltepe – Adalar vapur seferleri ile Maltepe – Adalar vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

maltepe-adalar-hatti

Şehir Hatları Maltepe – Adalar vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Maltepe – Adalar vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 57,94 TL
Öğrenci 28,97 TL
İndirimli 40,55 TL
Adakart Tam 34,74 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.