Şehir Hatları Nostaljik Boğaz Turu vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Nostaljik Boğaz Turu vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Nostaljik Boğaz Turu atmak isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Boğaz turu ile boğazın keyfini çıkarmak isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Nostaljik Boğaz Turu vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Nostaljik Boğaz Turu hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Nostaljik Boğaz Turu ile harika bir güzergahta keyifli bir seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Nostaljik Boğaz Turu arasında seyahat etmek için yemekli boğaz turu sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Eminönü
  2. Beşiktaş
  3. Üsküdar
  4. Kanlıca
  5. Sarıyer
  6. Rumelikavağı
  7. Anadolukavağı

Şehir Hatları Nostaljik Boğaz Turu vapur seferleri

Şehir Hatları Nostaljik Boğaz Turu vapur seferleri ile Nostaljik Boğaz Turu vapur seferleri hafta içi yapılmaktadır. Hafta içi vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Kısa Boğaz Turu için tur süresi 2 saattir. Aşağıda aynı zamanda Mehtap Turu bilgilerini de bulabilirsiniz.

bigaz-turu

Şehir Hatları Nostaljik Boğaz Turu vapur hattı bilet fiyatları

Tur Ücret
UZUN BOĞAZ TURU (Gidiş-Dönüş) 120 TL
UZUN BOĞAZ TURU (Tek Yön) 72 TL
UZUN BOĞAZ TURU (12 yaş altı)(Gidiş-Dönüş) 60 TL
UZUN BOĞAZ TURU (12 yaş altı)(Tek Yön) 30 TL
KISA BOĞAZ TURU 65 TL
KISA BOĞAZ TURU (12 yaş altı) 32 TL
MEHTAP TURU 130 TL
Uzun/Kısa Boğaz Turu, Mehtap Turu (0-6 yaş) Ücretsiz

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.