Şehir Hatları Üsküdar – Karaköy – Eminönü vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Üsküdar – Karaköy – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Üsküdar ile Karaköy ve Eminönü arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Üsküdar ilçesinden iç hat seferleri ile Kabataş ve Eminönü iskelelerine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Üsküdar – Karaköy – Eminönü vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Üsküdar – Karaköy – Eminönü hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Üsküdar’dan Karaköy’e, Üsküdar’dan Eminönü’ne ve Karaköy’den Eminönü’ne seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Eminönü’nden Karaköy’e, Eminönü’nden Üsküdar’a ve Karaköy’den Üsküdar’a seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Üsküdar – Karaköy – Eminönü arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Üsküdar
  2. Karaköy
  3. Eminönü

Şehir Hatları Üsküdar – Karaköy – Eminönü vapur seferleri

Şehir Hatları Üsküdar – Karaköy – Eminönü vapur seferleri ile Üsküdar – Karaköy – Eminönü vapur seferleri hergün yapılmaktadır. Haftaiçi ve haftasonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

uskudar-karakoy-eminonu-hatti

Şehir Hatları Üsküdar – Karaköy – Eminönü vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Üsküdar – Karaköy – Eminönü vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 22,42 TL
Öğrenci 10,89 TL
İndirimli 16,01 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.