Turyol Büyükada – Eminönü vapur seferleri 2024

Turyol Büyükada – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Büyükada’dan kalkan Turyol’a ait vapurlarla Eminönü’ne ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Eminönü’ne doğrudan Büyükada’dan kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Büyükada’dan kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Büyükada ile Eminönü arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Büyükada’dan hareket eden vapur, Eminönü iskelesine gidiyor.

Büyükada – Eminönü vapur seferleri

  • Büyükada
  • Eminönü

İstanbul Büyükada’dan kalkarak Eminönü iskelesine giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Büyükada ile Eminönü arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Büyükada ile Eminönü arası vapur bileti tam bilet 80 TL ve öğrenci bileti 75 TL’dir.

turyol buyukada eminonu

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.