Turyol Çınarcık – Kadıköy (Metro) – Eminönü vapur seferleri 2024

Turyol Çınarcık – Kadıköy (Metro) – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Çınarcık’tan kalkan Turyol’a ait vapurlarla Kadıköy (Metro) ve Eminönü’ne ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kadıköy (Metro) ve Eminönü’ne doğrudan Çınarcık’tan kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Yalova Çınarcık’tan kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Çınarcık ile Kadıköy (Metro) ve Eminönü arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Çınarcık’tan hareket eden vapur, Kadıköy (Metro) ve Eminönü’ne gidiyor.

Çınarcık – Kadıköy (Metro) – Eminönü vapur seferleri

  • Çınarcık
  • Kadıköy (Metro)
  • Eminönü

Yalova Çınarcık’tan kalkarak Kadıköy (Metro) ve Eminönü’ne giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Çınarcık ile Kadıköy (Metro) ve Eminönü arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Çınarcık ile Kadıköy (Metro) ve Eminönü arası vapur bileti tam bilet 200 TL ve öğrenci bileti 190 TL’dir.

turyol cinarcik kadikoy eminonu

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.