Turyol Eminönü – Çınarcık vapur seferleri 2024

Turyol Eminönü – Çınarcık vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Eminönü’nden kalkan Turyol’a ait vapurlarla Yalova Çınarcık’a ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Çınarcık’a doğrudan Eminönü’nden kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eminönü’nden kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Eminönü ile Çınarcık arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Eminönü’nden hareket eden vapur, Çınarcık’a gidiyor.

Eminönü – Çınarcık vapur seferleri

  • Eminönü
  • Çınarcık

İstanbul Eminönü’nden kalkarak Çınarcık’a giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Eminönü ile Çınarcık arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Eminönü ile Çınarcık arası vapur bileti tam bilet 200 TL ve öğrenci bileti 190 TL’dir.

turyol eminonu cinarcik

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.