Turyol Eminönü – Esenköy vapur seferleri 2024

Turyol Eminönü – Esenköy vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Eminönü’nden kalkan Turyol’a ait vapurlarla Yalova Esenköy’e ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Esenköy’e doğrudan Eminönü’nden kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eminönü’nden kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Eminönü ile Esenköy arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Eminönü’nden hareket eden vapur, Esenköy’e gidiyor.

Eminönü – Esenköy vapur seferleri

  • Eminönü
  • Esenköy

İstanbul Eminönü’nden kalkarak Esenköy’e giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Eminönü ile Esenköy arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Eminönü ile Esenköy arası vapur bileti tam bilet 200 TL ve öğrenci bileti 190 TL’dir.

turyol eminonu esenkoy

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.