Turyol Eminönü – Heybeliada vapur seferleri 2024

Turyol Eminönü - Heybeliada vapur seferleri hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

Turyol Eminönü – Heybeliada vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Eminönü’nden kalkan Turyol’a ait vapurlarla Heybeliada’ya ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Heybeliada’ya doğrudan Eminönü’nden kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eminönü’nden kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Eminönü ile Heybeliada arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Eminönü’nden hareket eden vapur, Heybeliada’ya gidiyor.

Eminönü – Heybeliada vapur seferleri

  • Eminönü
  • Heybeliada

İstanbul Eminönü’nden kalkarak Heybeliada’ya giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Eminönü ile Heybeliada arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Eminönü ile Heybeliada arası vapur bileti tam bilet 80 TL ve öğrenci bileti 75 TL’dir.

turyol eminönu heybeliada

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.