Turyol Eminönü – Kınalıada vapur seferleri 2024

Turyol Eminönü - Kınalıada vapur seferleri hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

Turyol Eminönü – Kınalıada vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Eminönü’nden kalkan Turyol’a ait vapurlarla Kınalıada’ya ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kınalıada’ya doğrudan Eminönü’nden kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eminönü’nden kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Eminönü ile Kınalıada arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Eminönü’nden hareket eden vapur, Kınalıada’ya gidiyor.

Eminönü – Kınalıada vapur seferleri

  • Eminönü
  • Kınalıada

İstanbul Eminönü’nden kalkarak Kınalıada’ya giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Eminönü ile Kınalıada arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Eminönü ile Kınalıada arası vapur bileti tam bilet 80 TL ve öğrenci bileti 75 TL’dir.

turyol eminonu kinaliada

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.