Turyol Esenköy – Kadıköy (Metro) – Eminönü vapur seferleri 2024

Turyol Esenköy – Kadıköy (Metro) – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Esenköy’den kalkan Turyol’a ait vapurlarla Kadıköy (Metro) ve Eminönü’ne ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kadıköy (Metro) ve Eminönü’ne doğrudan Esenköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Esenköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Esenköy ile Kadıköy (Metro) ve Eminönü arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Esenköy’den hareket eden vapur, Kadıköy (Metro) ve Eminönü’ne gidiyor.

Esenköy – Kadıköy (Metro) – Eminönü vapur seferleri

  • Esenköy
  • Kadıköy (Metro)
  • Eminönü

Yalova Esenköy’den kalkarak Kadıköy (Metro) ve Eminönü’ne giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Esenköy ile Kadıköy (Metro) ve Eminönü arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Esenköy ile Kadıköy (Metro) ve Eminönü arası vapur bileti tam bilet 200 TL ve öğrenci bileti 190 TL’dir.

turyol esenköy kadikoy eminönü

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.