Turyol Heybeliada – Eminönü vapur seferleri 2024

Turyol Heybeliada – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Heybeliada’dan kalkan Turyol’a ait vapurlarla Eminönü’ne ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Eminönü’ne doğrudan Heybeliada’dan kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Heybeliada’dan kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Heybeliada ile Eminönü arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Heybeliada’dan hareket eden vapur, Eminönü iskelesine gidiyor.

Heybeliada – Eminönü vapur seferleri

  • Heybeliada
  • Eminönü

İstanbul Heybeliada’dan kalkarak Eminönü iskelesine giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Heybeliada ile Eminönü arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Heybeliada ile Eminönü arası vapur bileti tam bilet 80 TL ve öğrenci bileti 75 TL’dir.

turyol heybeliada eminonu

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.