Turyol Kabataş – Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) vapur seferleri 2024

Turyol Kabataş – Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kabataş’tan kalkan Turyol’a ait vapurlarla Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) doğrudan Kabataş’tan kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kabataş’tan kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kabataş ile Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kabataş’tan hareket eden vapur, Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) gidiyor.

Kabataş – Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) vapur seferleri

  • Kabataş
  • Kadıköy

İstanbul Kabataş’tan kalkarak Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Kabataş ile Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Kabataş ile Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) arası vapur bileti olarak İstanbulkart bilet fiyatları geçerlidir.

Sefer tarifesi bulunamamıştır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.