Turyol Kadıköy (Metro) – Büyükada vapur seferleri 2024

Turyol Kadıköy (Metro) – Büyükada vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kadıköy’den (Metro) kalkan Turyol’a ait vapurlarla Büyükada’ya ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Büyükada’ya doğrudan Kadıköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kadıköy ile Büyükada arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kadıköy’den hareket eden vapur, Büyükada’ya gidiyor.

Kadıköy – Büyükada vapur seferleri

  • Kadıköy
  • Büyükada

İstanbul Kadıköy’den kalkarak Büyükada’ya giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Kadıköy ile Büyükada arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Kadıköy ile Büyükada arası vapur bileti tam bilet 80 TL ve öğrenci bileti 75 TL’dir.

turyol kadikoy metro buyukada

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.