Turyol Kadıköy (Metro) – Çınarcık vapur seferleri 2024

Turyol Kadıköy (Metro) – Çınarcık vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kadıköy’den (Metro) kalkan Turyol’a ait vapurlarla Yalova Çınarcık’a ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Çınarcık’a doğrudan Kadıköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kadıköy ile Çınarcık arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kadıköy’den hareket eden vapur, Çınarcık’a gidiyor.

Kadıköy – Çınarcık vapur seferleri

  • Kadıköy
  • Çınarcık

İstanbul Kadıköy Metro’dan kalkarak Çınarcık’a giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Kadıköy ile Çınarcık arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Kadıköy ile Çınarcık arası vapur bileti tam bilet 200 TL ve öğrenci bileti 190 TL’dir.

turyol kadikoy cinarcik

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.