Turyol Kadıköy (Metro) – Esenköy vapur seferleri 2024

Turyol Kadıköy (Metro) – Esenköy vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kadıköy’den (Metro) kalkan Turyol’a ait vapurlarla Yalova Esenköy’e ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Esenköy’e doğrudan Kadıköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kadıköy ile Esenköy arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kadıköy’den hareket eden vapur, Esenköy’e gidiyor.

Kadıköy – Esenköy vapur seferleri

  • Kadıköy
  • Esenköy

İstanbul Kadıköy Metro’dan kalkarak Esenköy’e giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Kadıköy ile Esenköy arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Kadıköy ile Esenköy arası vapur bileti tam bilet 200 TL ve öğrenci bileti 190 TL’dir.

turyol kadikoy esenkoy

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.