Turyol Kadıköy (Metro) – Kınalıada vapur seferleri 2024

Turyol Kadıköy (Metro) – Kınalıada vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kadıköy’den (Metro) kalkan Turyol’a ait vapurlarla Kınalıada’ya ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kınalıada’ya doğrudan Kadıköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kadıköy ile Kınalıada arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kadıköy’den hareket eden vapur, Kınalıada’ya gidiyor.

Kadıköy – Kınalıada vapur seferleri

  • Kadıköy
  • Kınalıada

İstanbul Kadıköy’den kalkarak Kınalıada’ya giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Kadıköy ile Kınalıada arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Kadıköy ile Kınalıada arası vapur bileti tam bilet 80 TL ve öğrenci bileti 75 TL’dir.

turyol kadikoy metro kinaliada

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.