Turyol Kadıköy (Metro) – Kocadere vapur seferleri 2024

Turyol Kadıköy (Metro) – Kocadere vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kadıköy’den (Metro) kalkan Turyol’a ait vapurlarla Yalova Kocadere’ye ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kocadere’ye doğrudan Kadıköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kadıköy ile Kocadere arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kadıköy’den hareket eden vapur, Kocadere’ye gidiyor.

Kadıköy – Kocadere vapur seferleri

  • Kadıköy
  • Kocadere

İstanbul Kadıköy Metro’dan kalkarak Kocadere’ye giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Kadıköy ile Kocadere arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Kadıköy ile Kocadere arası vapur bileti tam bilet 200 TL ve öğrenci bileti 190 TL’dir.

turyol kadikoy metro kocadere

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.