Turyol Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) – Eminönü vapur seferleri 2024

Turyol Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kadıköy’den (Çayırbaşı) kalkan Turyol’a ait vapurlarla Eminönü iskelesine ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Eminönü iskelesine Kadıköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) ile Eminönü arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kadıköy’den hareket eden vapur, Eminönü iskelesine gidiyor.

Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) – Eminönü vapur seferleri

  • Kadıköy
  • Eminönü

İstanbul Kadıköy’den kalkarak Eminönü iskelesine giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Kadıköy ile Eminönü arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Kadıköy ile Eminönü arası vapur bileti olarak İstanbulkart bilet fiyatları geçerlidir ve kurumsal bilet 30 TL’dir.

turyol kadikoy eminonu

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.