Turyol Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) – Karaköy vapur seferleri 2024

Turyol Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) – Karaköy vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kadıköy’den (Çayırbaşı) kalkan Turyol’a ait vapurlarla Karaköy iskelesine ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Karaköy iskelesine Kadıköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) ile Karaköy arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kadıköy’den hareket eden vapur, Karaköy iskelesine gidiyor.

Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) – Karaköy vapur seferleri

  • Kadıköy
  • Karaköy

İstanbul Kadıköy’den kalkarak Karaköy iskelesine giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Kadıköy ile Karaköy arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Kadıköy ile Karaköy arası vapur bileti olarak İstanbulkart bilet fiyatları geçerlidir ve kurumsal bilet 30 TL’dir.

turyol kadikoy karakoy

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.