Turyol Karaköy – Eminönü vapur seferleri 2024

Turyol Karaköy – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Karaköy’den kalkan Turyol’a ait vapurlarla Eminönü’ye ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Eminönü’ye doğrudan Karaköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Karaköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Karaköy ile Eminönü arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Karaköy’den hareket eden vapur, Eminönü’ye gidiyor.

Karaköy – Üsküdar vapur seferleri

  • Karaköy
  • Eminönü

İstanbul Karaköy’den kalkarak Eminönü’ye giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Karaköy ile Eminönü arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Karaköy ile Eminönü arası vapur bileti olarak İstanbulkart bilet fiyatları geçerlidir ve kurumsal bilet 30 TL’dir.

turyol karaköy eminönü

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.