Turyol Karaköy – Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) vapur seferleri 2024

Turyol Karaköy - Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) vapur seferleri hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

Turyol Karaköy – Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Karaköy’den kalkan Turyol’a ait vapurlarla Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) doğrudan Karaköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Karaköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Karaköy ile Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Karaköy’den hareket eden vapur, Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) gidiyor.

Karaköy – Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) vapur seferleri

  • Karaköy
  • Kadıköy

İstanbul Karaköy’den kalkarak Kadıköy Yeni’ye (Çayırbaşı) giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Karaköy ile Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Karaköy ile Kadıköy Yeni (Çayırbaşı) arası vapur bileti olarak İstanbulkart bilet fiyatları geçerlidir ve kurumsal bilet 30 TL’dir.

turyol karaköy kadıköy yeni

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.