Turyol Karaköy – Kınalıada vapur seferleri 2024

Turyol Karaköy – Kınalıada vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Karaköy’den kalkan Turyol’a ait vapurlarla Kınalıada’ya ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kınalıada’ya doğrudan Karaköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Karaköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Karaköy ile Kınalıada arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Karaköy’den hareket eden vapur, Kınalıada’ya gidiyor.

Karaköy – Kınalıada vapur seferleri

  • Karaköy
  • Kınalıada

İstanbul Karaköy’den kalkarak Kınalıada’ya giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Karaköy ile Kınalıada arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Karaköy ile Kınalıada arası vapur bileti tam bilet 80 TL ve öğrenci bileti 75 TL’dir.

turyol karakoy kinaliada

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.