Turyol Kınalıada – Eminönü vapur seferleri 2024

Turyol Kınalıada – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kınalıada’dan kalkan Turyol’a ait vapurlarla Eminönü’ne ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Eminönü’ne doğrudan Kınalıada’dan kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kınalıada’dan kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kınalıada ile Eminönü arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kınalıada’dan hareket eden vapur, Eminönü iskelesine gidiyor.

Kınalıada – Eminönü vapur seferleri

  • Kınalıada
  • Eminönü

İstanbul Kınalıada’dan kalkarak Eminönü iskelesine giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Kınalıada ile Eminönü arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Kınalıada ile Eminönü arası vapur bileti tam bilet 80 TL ve öğrenci bileti 75 TL’dir.

turyol kinaliada eminonu

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.