Turyol Üsküdar – Karaköy vapur seferleri 2024

Turyol Üsküdar – Karaköy vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Üsküdar’dan kalkan Turyol’a ait vapurlarla Karaköy’e ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Karaköy iskelesine Üsküdar’dan kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar’dan kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Üsküdar ile Karaköy arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Üsküdar’dan hareket eden vapur, Karaköy iskelesine gidiyor.

Üsküdar – Karaköy vapur seferleri

  • Üsküdar
  • Karaköy

İstanbul Üsküdar’dan kalkarak Karaköy iskelesine giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Üsküdar ile Karaköy arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Üsküdar ile Karaköy arası vapur bileti olarak İstanbulkart bilet fiyatları geçerlidir ve kurumsal bilet 30 TL’dir.

turyol eminonu karaköy

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.