Dentur Yalova – Adalar vapur seferleri 2024

Dentur Yalova – Adalar vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Yalova’dan kalkan Dentur’a ait vapurlarla Büyükada ve Heybeliada’ya ulaşım sağlanmaktadır. Yalova’dan vapur ile Adalar’a gitmek için Dentur Yalova-Adalar vapur hattını kullanabilirsiniz. Bu vapurlarla Büyükada ve Heybeliada’ya doğrudan Yalova’dan kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Dentur 2024 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Adalar’dan kalkan vapurlarla Yalova’ya ulaşabilirsiniz. Bursa Yalova’dan kalkan Dentur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. Yalova ile Adalar arasındaki Dentur vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Yalova’dan hareket eden vapur, sırasıyla Heybeliada ve Büyükada’ya gidiyor. Dönüşte de bu sefer Büyükada’dan kalkan vapur, Heybeliada’ya giderek ardından Yalova’ya geri dönüyor.

Yalova – Adalar vapur seferleri

  • Yalova
  • Büyükada
  • Heybeliada

İstanbul Yalova’dan kalkarak Adalar’a giden Dentur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. 2023 yazın Yalova ile Adalar arası vapur bileti kişi başı 25 TL’dır ve gidiş dönüş ücreti 35 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. 2024 fiyatları henüz belli değildir. Dentur’a bağlı vapurlarla Yalova ile Adalar arasında deniz ulaşımı ile yalnızca yaz sezonunda seyahat edebilirsiniz, kış sezonunda hat aktif değildir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Dentur Avrasya web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Dentur Avrasya web sitesinde son kontrol tarihidir.