Avcılar Spor Salonu nerede, nasıl gidilir?

Avcılar Spor Salonu hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Bağlariçi Caddesi’ndeki Bağlar İçi otobüs durağı ile gidilir. Duraktan 142K İETT otobüsü geçer.

Cihangir – Üniv.Mah. metrobüs durağına 650 metre uzaklıktadır. D-100’deki Cihangir Mahallesi otobüs durağına 650 metre uzaklıktadır.

Konum olarak D-100’e 600 metre ve İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa kampüsüne 300 metre uzaklıkta yer alır.

  • Avcılar’da İBB’ye ait spor salonudur.
  • Üniversite Mahallesi Bağlar Caddesi Sarıgül Sok. No:33 Avcılar
  • +90 212 449 91 85

Avcılar Spor Salonu hakkında bilgiler

Avcılar’da belediye, halkın ücretsiz olarak yararlandığı spor merkezlerinde vatandaşlar spor yaparak sağlıklı yaşamı tercih ediyor. İBB’ye bağlı spor salonlarında vatandaşlara ücretsiz spor aktiviteleri imkanı sağlanıyor.

Her türlü spor aletlerinin bulunduğu merkezin konforu tek kelime ile mükemmel. Avcılar Belediyesi spor salonu, özellikle bayanlar yürüme bandı, Fitnes aletleriyle spor yapıyor. Plates ile zayıflama ünitesinin de hizmete açılmasıyla vatandaşlar daha fazla spor etkinliğine sahip oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Avcılar Spor Kompleksi, Avcılar ilçesinde yılda yaklaşık 20 binden fazla vatandaşa hizmet veriyor. Tesiste verilen sportif hizmetler arasında yüzme, basketbol, voleybol, jimnastik, tenis, judo, pilates, step aerobik, balanceball, fitness, spinning yer alıyor.