Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi nerede, nasıl gidilir?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Kartal ile Maltepe sınırındaki Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi’nde 13 cerrahi, 18 dâhili, 8 ağız diş sağlığı bölümünün yanı sıra Rejeneratif Tıp Merkezi, Kalp Kapak Hastalıkları Merkezi, Kas İskelet Hastalıkları Merkezi, Obezite Cerrahisi Merkezi, Ağız Diş Sağlığı Merkezi yer almaktadır.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi’nde bulunan tıbbi birimler: Acil Tıp​​, Ağız ve​ Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi​, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Dermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Estetik ve Lazer Epilasyon, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyo​n, Genel Cerrahi, Geriatri, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları​, İç Hastalıkları​, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kas İskelet Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları​, Nefr​oloji​, Neonatoloji​, Nöroloji, Obezite Cerrahisi​​​​, Ortopedi ve Travmatoloji, Palyatif Bakım Merkezi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri​, Radyoloji​, Tıbbi Genetik​​​, Üroloji.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi’ne nasıl gidilir?

Adres: Yalı Mahallesi, Kennedy Caddesi, No:16, 34844 Maltepe / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 251 65 65.

Turgut Özal Bulvarı’ndaki Bezmialem Dragos Hastanesi otobüs durağı ile gidilir. Duraktan 16D, 133T, E-9 İETT otobüsleri geçer. Caddeden ayrıca Pendik – Bostancı dolmuşu geçer.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi’ne ulaşım

1. Kartal, Maltepe ve Pendik’ten ulaşım: Sahilden giden 16D / 222 İETT otobüsü ile gidebilirsiniz. Daha yukarı bölgelerdeyseniz, sahile inmeniz ve 16D ile aktarma yapmanız gerekir.

2. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): Sultanbeyli’den 132Z İETT otobüsü, Sancaktepe’den 131V / 131Y İETT otobüsü, Çekmeköy’den 131Y İETT otobüsü ile Kartal’a inin ve en başta bahsedilen Kartal’dan ulaşım yollarını uygulayın.

3. Kadıköy’den ulaşım: 16D İETT otobüsü ile sahilden direkt gidebilirsiniz veya Marmaray ile Süreyya Plajı durağında inip 16D İETT otobüsüne aktarma yapabilirsiniz veya Marmaray ile Maltepe durağında inip 1.4 km yürüyebilirsiniz.

4. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray ile Süreyya Plajı durağında inip 16D / 222 İETT otobüsüne aktarma yapabilirsiniz veya Marmaray ile Maltepe durağında inip 1.4 km yürüyebilirsiniz.

5. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): Kadıköy’e gidip yukarıda verilen yol tarifine uyabilirsiniz veya 500T İETT otobüsüne binip, Maltepe metro durağında inip minibüsle sahile inebilirsiniz.

6. Avrupa Yakası’ndan ulaşım: Marmaray ile Süreyya Plajı durağında inip 16D İETT otobüsüne aktarma yapabilirsiniz veya Marmaray ile Maltepe durağında inip 1.4 km yürüyebilirsiniz. Veya Kadıköy’e geçerek M4 Kadıköy – Tavşantepe Metrosu ile Maltepe durağında inin ve minibüsle sahile inin veya Metrobüsle Söğütlüçeşme’ye gidin ve oradan Marmaray ile Maltepe’ye gidin.