Kartal Cevizli Köpek Parkı nerede, nasıl gidilir?

Kartal Cevizli Köpek Parkı hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal’ın ilk köpek parkı, Cevizli sahilde açıldı. Cevizli Orduevi’nin hemen yanındaki parkın içine inşa edilen Kartal Cevizli Köpek Parkı, sevimli dostlarımızı bekliyor. Cevizli sahilde yer alan köpek parkı, evcil hayvan sahipleri tarafından istedikleri zaman ücretsiz kullanılabiliyor.

Tamamen ücretsiz kullanıma açık olan Cevizli Köpek Parkı, aynı zamanda Kartal’daki ilk köpeklere özel park olma özelliğini taşıyor. Kartal’da köpek parkı olmadığı için geçmişte evcil hayvan sahipleri köpeklerini sahildeki çimlere götürüyordu, artık Cevizli Köpek Parkı ile köpeklerin sosyalleşmesi ve eğitilmesi için bir alan oluşturulmuş oldu.

Kartal Cevizli Köpek Parkı’na nasıl gidilir?

Cevizli Köpek Parkı, Kartal Orhantepe sahilinde yer alır. Konum için harita bağlantısını kullanabilirsiniz.

Kartal’dan ulaşım için sahilden geçen 16D veya 133T İETT otobüsüne binebilirsiniz. “Üniversite” durağında inerek ulaşabilirsiniz. Marmaray ile ulaşmak için Atalar veya Cevizli durağına inip 1 kilometre yürümeniz gerekir. Ayrıca 134YK ile Tekel Caddesi durağına inerek 400 metre yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Köpek parkının konumu, “Üniversite” adlı İETT durağının hemen arkası, basket potalarının hemen yanı. Burada küçük ama hoş bir park alanında bulunan köpek parkı içinde çok sayıda eğitim ve aktivite alanı bulunuyor.