İBB Maltepe Gülsuyu Kreşi nerede, nasıl gidilir?

İBB Maltepe Gülsuyu Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Maltepe Gülsuyu Mahallesi’nde İBB’nin Yuvamız İstanbul projesi kapsamında faaliyet gösteren kreşin adres ve yol tarifi ile telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yuvamız İstanbul Gülsuyu Kreşi, Gülsuyu Mahallesi’nde hizmet veriyor. Gülsuyu Mahallesi’ndeki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

İBB Yuvamız İstanbul Gülsuyu kreşine nasıl gidilir?

Adres: Gülsuyu Mahallesi, Selviler Sokak, No:18, 34848 Maltepe / İstanbul.

Taş Ocağı Sokak’taki Üçyol otobüs durağına 100 metre uzaklıktadır. Duraktan KM47 İETT otobüsü geçer.

İBB Yuvamız İstanbul Gülsuyu kreşine ulaşım

1. Maltepe içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • İdealtepe – Feyzullah – Yalı: C-58 Narcity minibüsüne binmeniz gerekiyor. Yalı Mahallesi Kartal tarafındaki sahilden kalkar, İnönü Caddesi’nden binebilirsiniz.
  • Altıntepe – Küçükyalı: Kartal tarafına giden bir minibüse veya otobüse binin, İnönü Caddesi kısmında inin ve C-58 Narcity minibüsüne binin.
  • Cevizli – Bağlarbaşı: 20 dakika yürüyerek gidebilirsiniz veya D-100’den bir araca binin Esenyol durağında inip 10 dakika yürüyerek gidebilirsiniz.

2. Maltepe içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Aydınevler: Metro ile Huzurevi durağına gidip 10 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz.
  • Büyükbakkalköy – Başıbüyük: Başıbüyük’ten C-58 Maltepe minibüsüne binerek gidebilirsiniz.
  • Gülsuyu – Gülensu – Esenkent: Eski Üsküdar Caddesine, Selvi Sokağı’na gitmeniz gerekiyor.
  • Zümrütevler: C-58 Maltepe minibüsüne binerek gidebilirsiniz.

3. Ataşehir’den ve Maltepe Fındıklı’dan ulaşım: 133F İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Otobüsten Narlıdere Camii durağında inin ve 1.2 km yolu yürüyün.

4. Kartal ve Pendik’ten ulaşım: Kartal’dan C-90 Esenkent minibüsüne veya 133N / KM34 İETT otobüsüne binin. Pendik’ten 251 / KM33 İETT otobüsüne binin. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde inip 10 dakika yürümeniz gerekir.

5. Kadıköy’den ulaşım: Metro ile Huzurevi durağına gidip 10 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz.