İGDAŞ Pendik Hizmet Binası nerede, nasıl gidilir?

İGDAŞ Pendik Hizmet Binası hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

İGDAŞ’ın İstanbul Pendik’te yer alan İGDAŞ Pendik Hizmet Binası, vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. İGDAŞ’ın Pendik şubesinde doğalgaz abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Pendik’in Doğu Mahallesi’nde bulunan İGDAŞ hizmet merkezi sayesinde vatandaşlar doğalgaz başvuru yapabilir ve vezneden ödeme yapabilir.

İGDAŞ Pendik Hizmet Binası’na nasıl gidilir

Adres: Doğu Mahallesi, Hatboyu Caddesi, No:100, 34890 Pendik / İstanbul. Telefon numarası: +90 212 153 00 00.

Aydınlı Yolu Caddesi’ndeki Emniyet Müdürlüğü otobüs durağına 200 metre uzaklıktadır. Duraktan 16D, 132F, 132V, 133A, 133AK, 133K, 133KT, 133T, 133Ş, KM10, KM14 İETT otobüsleri geçer.

Monstar Bulvarı’ndaki Mostar Köprüsü otobüs durağına 150 metre uzaklıktadır. Duraktan KM15 ve E-9 İETT otobüsleri geçer. Caddeden ayrıca Pendik – Kadıköy minibüsü geçer.

Marmaray ile gitmek isterseniz Pendik YHT durağında inin ve Hatboyu Caddesi’nde Kaynarca yönünde 500 metre yürüyün. Metroyla gitmek isterseniz, Pendik’te inin ve aynı caddede 200 metre yürüyün.

İGDAŞ Pendik Hizmet Binasına ulaşım

1. İGDAŞ Pendik Hizmet Binası’na metro ile gitmek için size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Tavşantepe İstasyonu durağında inin. Hat Boyu Caddesi’ne kadar 15 dakika yol yürümelisiniz.

2. İGDAŞ Pendik Hizmet Binası’na Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Trenden Pendik YHT İstasyonu durağında inin. Hat Boyu Caddesi’nde Tuzla yönünde 10 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz.

3. İGDAŞ Pendik Hizmet Binası’na otobüsle ile gitmek için Mostar Köprüsü durağında inerek gidebilirsiniz. Mostar Kavşağı durağında inerek gidebilirsiniz.

4. İGDAŞ Pendik Hizmet Binası’na C109 Pendik – Şifa Mahallesi minibüsü ile gidebilirsiniz.