İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı nerede, nasıl gidilir?

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Meral Akşener’in liderliğini yaptığı İYİ Parti’nin Kartal ilçe teşkilatına ulaşmak için tüm bilgiler bu sayfada yer almaktadır. İYİ Parti Kartal ilçe teşkilatının yeni hizmet merkezine ulaşmak için gerekli adres ve telefon bilgileri aşağıda sıralanmıştır.

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı nerede, nasıl gidilir? Burada İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı nerede olduğunu ve nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Böylece bu rehberi takip ederek İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı ulaşımınız oldukla kolaylaşır ve çok daha çabuk oraya varırsınız.

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı Nerede?

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı adresi, telefon numarası, ulaşım için harita bağlantısı gibi bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı Nasıl Gidilir?

Aşağıdaki yol tariflerinden birini kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz:

  1. Kartal Sahil yolundaki Kartal Sahil durağına 550 metre (16D / 133T / 134YK / 252 / E-9 İETT otobüsü geçer), Savarona Caddesi’ndeki Hükümet Caddesi durağına 300 metre (KM34 İETT otobüsü ve C81 Kartal – Soğanlık minibüsü), Üsküdar Caddesi’ndeki Üsküdar Caddesi durağına 50 metre (16 / 16A / 17 / 133G / 133N / KM30 / KM34 İETT otobüsü) uzaklıktadır.
  2. Marmaray Kartal İstasyonuna 750 metre uzaklıktadır. Metro ile Esenkent İstasyonundan KM30 veya KM34’e binerek aktarma yapılabilir.