Kartal Belediyesi Yukarı Mahalle Adile Naşit Kreşi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Belediyesi Yukarı Mahalle Adile Naşit Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Belediyesi Adile Naşit Kreşi, Yukarı Mahallesi’nde hizmet veriyor. Yukarı Mahallesi’ndeki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

Kartal Belediyesi tarafından işletilen kreşlere her yıl Kartal Belediyesi kreş başvurusu ile başvuranlar arasından kura ile öğrenci alımı yapılmaktadır. Kartal Belediyesi kreş ücretleri ve kreş yaş sınırı Kartal Belediyesi tarafından belirlenmiştir.

Kartal Yukarı Mah. Adile Naşit Kreşi’ne nasıl gidilir?

Adres: Yukarı Mahalle, Doğan Sokak, No:29, 34860 / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 280 84 50.

Tekel Caddesi’ndeki Ata Sokak durağına 100 metre uzaklıktadır. Duraktan 134YK ve 252 İETT otobüsü geçer.

Üsküdar Caddesi’ndeki Üsküdar Caddesi durağına 300 metre uzaklıktadır. Duraktan 16, 16A, 17, 133G, 133N, 133T, KM30, KM34 İETT otobüsleri geçer. Ayrıca caddeden Kartal – Kadıköy, Kadıköy – Pendik, Kartal – Esentepe – Soğanlık, Kartal – Esenkent minibüsleri geçer.

Kartal Yukarı Mah. Adile Naşit Kreşi’ne ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: Eski hastanenin de yer aldığı İstasyon Caddesi’nin hemen üst sokağı olan Doğan Sokağı’na gitmeniz gerekiyor.
  • Atalar – Orhantepe: Marmaray ile Başak’ta inerek veya otobüs / minibüs ile Kızılay Bulvarı’nda inerek, ulaşabilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız yukarıda Atalar için verilen yol tarifini uygulayın. D-100’e yakınsanız, 134YK veya C81 Soğanlık minibüsüne binerek Kızılay Bulvarı üstünde Doğan Sokağı’nda inin.
  • Topselvi – Yalı: KM34 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: C-80 Kartal minibüsü ile gidebilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: Kartal – Hürriyet minibüsü ile Kartal’a inip yürüyerek ulaşabilirsiniz.
  • Soğanlık: C80 Kartal minibüsü ile gidebilirsiniz.

3. Pendik’ten ve Kartal Yunus’tan ulaşım: 17 veya 17A İETT otobüsleri ile Kartal’a geçin, Kızılay Bulvarı’nda inin.

4. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): 132M İETT otobüsüne binip Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde inip KM34 İETT otobüsüne aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

5. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe): Metroya binip, Gülsuyu durağında inip, KM34 İETT otobüsüne binip ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray’a binip, Başak durağında inip, yürüyerek ulaşabilirsiniz.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray’a binip, Başak durağında inip, yürüyerek ulaşabilirsiniz.

7. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): 500T İETT otobüsüne binip, Gülsuyu metro istasyonunda inip, KM34 İETT otobüslerine binip ulaşabilirsiniz.