Kartal Belediyesi Atalar Sabiha Bengütaş Kreşi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Belediyesi Atalar Sabiha Bengütaş Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Belediyesi Sabiha Bengütaş Kreşi, Atalar Mahallesi’nde hizmet veriyor. Atalar Mahallesi’ndeki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

Kartal Belediyesi tarafından işletilen kreşlere her yıl Kartal Belediyesi kreş başvurusu ile başvuranlar arasından kura ile öğrenci alımı yapılmaktadır. Kartal Belediyesi kreş ücretleri ve kreş yaş sınırı Kartal Belediyesi tarafından belirlenmiştir.

Kartal Atalar Sabiha Bengütaş Kreşi’ne nasıl gidilir?

Adres: Üsküdar Caddesi Türkmen Apt No:162 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 280 65 23, +90 216 280 65 25.

Üsküdar Caddesi’ndeki Atalar Mahallesi durağına 50 metre uzaklıktadır. Duraktan 16, 16A, 17, 133G, 133N, 133T İETT otobüsleri geçer. Ayrıca caddeden Kartal – Kadıköy ve Pendik – Kadıköy İETT otobüsleri geçer.

Tekel Caddesi’ndeki Yemeni Sokak durağına 100 metre uzaklıktadır. Duraktan 134YK ve 252 İETT otobüsleri geçer.

Marmaray Atalar istasyonuna 300 metre uzaklıktadır. Trenden indikten sonra Maltepe yönünde yürüyün.

Kartal Atalar Sabiha Bengütaş Kreşi’ne ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: Marmaray’a binip, Atalar durağında inerek ulaşabilirsiniz veya 134YK / 252 İETT otobüslerinden biri ile gidebilirsiniz. Ayrıca Kadıköy minibüsü ile de gidebilirsiniz.
  • Atalar – Orhantepe: Üsküdar Caddesi’nde Atalar Marmaray’a doğru yürüyerek veya başka bir taşıtla gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız Marmaray ile Atalar’da inerek gidebilirsiniz veya cadde üzerinde başka bir taşıta binebilirsiniz. D-100’e yakınsanız, Çanakkale Caddesi’nden geçen C-80 Kartal Soğanlık minibüsünü kullanabilirsiniz.
  • Topselvi – Yalı: KM34 İETT otobüsüne binerek Kartal’a gidip oradan Atalar’a geçmek için Marmaray’a binebilirsiniz veya Yunus’tan Marmaray’a binmek için Yunus’a inebilirsiniz.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: 134YK İETT otobüsü veya C-80 Kartal Uğurmumcu minibüsü ile gidebilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: Kartal – Hürriyet minibüsü ile Kartal’a inip Marmaray’a binerek Atalar’da inebilirsiniz.
  • Soğanlık: 134YK İETT otobüsü veya C80 Kartal Soğanlık minibüsüne binip ulaşabilirsiniz.

3. Pendik’ten ve Kartal Yunus’tan ulaşım: Marmaray’a binip, Atalar durağında inerek ulaşabilirsiniz.

4. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): 132M İETT otobüsüne binip Soğanlık Metro’da inip 134YK İETT otobüsüne aktarma yapıp Atalar Marmaray istasyonunda inerek ulaşabilirsiniz.

5. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe): Metroya binip, Hastane – Adliye durağında inip, 134YK İETT otobüsüne binip ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray’a binip, Cevizli durağında inip, 134YK İETT otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray’a binip, Atalar durağında inip, Maltepe yönünde 400 metre yürüyerek ulaşabilirsiniz.

7. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): 500T İETT otobüsüne binip, Hastane-Adliye metro istasyonunda inip, 134YK İETT otobüslerine binip Atalar Marmaray istasyonunda inerek ulaşabilirsiniz.