Kartal Belediyesi Cumhuriyet 1 Kreşi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Belediyesi Cumhuriyet 1 Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Belediyesi Cumhuriyet 1 Kreşi, Cumhuriyet Mahallesi’nde hizmet veriyor. Cumhuriyet Mahallesi’ndeki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

Kartal Belediyesi tarafından işletilen kreşlere her yıl Kartal Belediyesi kreş başvurusu ile başvuranlar arasından kura ile öğrenci alımı yapılmaktadır. Kartal Belediyesi kreş ücretleri ve kreş yaş sınırı Kartal Belediyesi tarafından belirlenmiştir.

Kartal Cumhuriyet 1 Kreşi’ne nasıl gidilir?

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Seza Sokak, No:11, 34876 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 280 66 00, +90 216 280 66 06.

Yüzyıl Caddesi’ndeki Yüzyıl Caddesi durağına 150 metre uzaklıktadır. Duraktan KM32 İETT otobüsü geçer.

Ayrıca Selçuk Sokak’tan geçen Kartal – Hürriyet Mahallesi, Kartal – Akyılmaz Konutları, Kartal – Yayalar Mahallesi minibüsleri ile gidebilirsiniz.

Kartal Cumhuriyet 1 Kreşi’ne ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: C-93 Hürriyet Mahallesi minibüsü veya KM32 İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.
  • Atalar – Orhantepe: Marmaray veya Üsküdar Caddesi veya Tekel Caddesi üzerinden 134YK / 252 / 16A / 17 / 133N / 16 İETT otobüslerinden birine binerek Kartal’a gidip Hürriyet Mahallesi minibüsüne veya KM32 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız Orhangazi veya 30 Ağustos caddelerinden 134YK İETT otobüsüne binerek Çanakkale Caddesi kısmında İBB Ek Hizmet Binası durağında inerek KM36’ya aktarma yaparak gidebilirsiniz veya Marmaray ile Kartal’a geçip Hürriyet minibüsü ile gidebilirsiniz. D-100’e yakınsanız, adliye önünden 132M’ye veya D100’den KM36’ya binin.
  • Topselvi – Yalı: Sanayi Caddesi’ne çıkarak Hürriyet minibüsüne veya KM32 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: 132ÇK İETT otobüsü veya C-80 Kartal Uğurmumcu minibüsü ile gidebilirsiniz.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: Yüzyıl Caddesi’ndeki Seza Sokak’a gitmeniz gerekiyor.
  • Soğanlık: 134YK İETT otobüsü veya C80 Kartal Soğanlık minibüsüne binip ulaşabilirsiniz.

3. Pendik’ten ve Kartal Yunus’tan ulaşım: C-83 Yakacık – Pendik minibüsü ile Pendik’ten ulaşabilirsiniz. Yunus’ta yaşıyorsanız, Kartal’a geçip Kartal’dan otobüse veya minibüse binmeniz gerekiyor. İsterseniz elektrikli scooter ile Sanayi Caddesi üzerinden Spor Caddesi durağına gidip oradan KM32 İETT’ye binebilirsiniz.

4. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): 132M İETT otobüsüne binip Kartal Köprüsünde inerek ulaşabilirsiniz.

5. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe): Metroya binip, Kartal durağında inip ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray’a binip, Kartal durağında inip, KM32 İETT otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray’a binip, Kartal durağında inip, KM32 İETT otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz.

7. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): 500T İETT otobüsüne binip, Kartal Metro’da inip ulaşabilirsiniz.