Kartal Belediyesi Uğur Mumcu Kreşi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Belediyesi Uğur Mumcu Kreşi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Belediyesi Uğur Mumcu Kreşi, Uğurmumcu Mahallesi’nde hizmet veriyor. Uğurmumcu Mahallesi’ndeki kreşe gitmek için ihtiyacınız olan adres ve yol tarifi ile sorumlu kişinin telefon numarası bu sayfada yer almaktadır.

Kartal Belediyesi tarafından işletilen kreşlere her yıl Kartal Belediyesi kreş başvurusu ile başvuranlar arasından kura ile öğrenci alımı yapılmaktadır. Kartal Belediyesi kreş ücretleri ve kreş yaş sınırı Kartal Belediyesi tarafından belirlenmiştir.

Kartal Uğur Mumcu Kreşi’ne nasıl gidilir?

Adres: Uğurmumcu Mahallesi, Şeyh Şamil Caddesi, No:17, 34882 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 280 64 65.

Şeyh Şamil Caddesi’ndeki Uğurmumcu durağında inerek gidebilirsiniz. Duraktan 132N, 132S, 132ÇK, 134GK, 134UK, 134YK İETT otobüsleri geçer. Ayrıca caddeden Uğur Mumcu – Kadıköy, Kartal – Yakacık, Kartal – Atayolu Cad. – Paşaköy, Kartal – Merve Mahallesi minibüsleri geçer.

Kartal Uğur Mumcu Kreşi’ne ulaşım

1. Kartal içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez
  • : 132S / 134GK İETT otobüsü veya C80 Uğur Mumcu minibüsü ile ulaşabilirsiniz.

  • Atalar – Orhantepe: 134YK İETT otobüsü veya C-80 Uğurmumcu minibüsü ile gidebilirsiniz. Otobüse Tekel Caddesi’nden binebilirsiniz. Minibüse ise Çanakkale Caddesi’nden.
  • Cevizli – Esentepe: D-100’e yakınsanız C-80 Uğurmumcu minibüsüne binin. Aksi halde şu caddelerden 134YK’ya binin: 30 Ağustos, Saraylar, Denizler.
  • Topselvi – Yalı: Sanayi Caddesi’nden 132S’ye binin. Veya Uğurmumcu minibüsüne binerek de ulaşabilirsiniz.

2. Kartal içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: Şeyh Şamil Caddesine gitmeniz gerekiyor.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: Kartal Caddesi’nden 134YK İETT otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca C-80 Uğur Mumcu minibüsü ile de ulaşabilirsiniz. Her iki araca da binilecek yere C-83 Yakacık minibüsü ile gidebilirsiniz.
  • Soğanlık: 134YK İETT otobüsü veya C-80 veya C-51 Uğur Mumcu minibüsleri ile ulaşabilirsiniz.

3. Pendik’ten ve Kartal Yunus’tan ulaşım: Marmaray ile Kartal’da inin ve 132S İETT otobüsüne binin.

4. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): 132S İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz.

5. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe): Metroya binip, Kartal durağında inip, 132S İETT otobüsüne binip ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marmaray ile Kartal’da inip ve 132S İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray ile Kartal’da inin ve 132S İETT otobüsüne binin.

7. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Ataşehir, Ümraniye): 500T İETT otobüsüne binip, Kartal Köprüsü’nde inip, 132S İETT otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz.