Kartal Beltur Atalar nerede, nasıl gidilir?

Kartal Beltur Atalar hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Beltur Atalar’da 2020 yılı Temmuz ve Ağustos aylarında bakım çalışmalarından geçirilerek tamamen yenilendi. Yapılan çalışmalarla beraber kafede daha iyi hizmet verilmesi için iç dekorasyon ve mutfak bölümünde yenilikler yapıldı. Çalışmaların tamamlanmasıyla beraber kafe yeniden hizmete açıldı. Beltur A.Ş.’nin Atalar sahil kafesi önündeki büfeden çeşitli ürünlerin satışları da devam etmektedir.

BELTUR, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş ve BELTUR Büyük İstanbul Eğitim Turizm ve Sağlık Yatırımları İşletme ve Tic. A.Ş. adıyla 01.01.1997 tarihinden itibaren faaliyete geçmiştir. Profesyonel personelden oluşmuş kadrosu ile çok kapsamlı gastronomi ve turizm işletmeciliği hizmeti veren bir şirkettir.

Kartal Beltur Atalar’a nasıl gidilir?

Adres: Kordonboyu Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, Beltur, 34860 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 413 92 53.

Kartal sahil yolundaki Yapı Market durağına 100 metre (16D / 133T / E-9 İETT otobüsü) uzaklıktadır.

Beltur Atalar’da çay, çorba, menemen, tavuk, köfte, sandviç, hamburger ve diğer kahvaltı çeşitleri bulabilirsiniz. İçeride ve dışarıda servis ve paket servis bulunur. Kartal Beltur Atalar adresi, çalışma saatleri ve telefon numarası gibi bilmek isteyebileceğiniz tüm bilgiler.