Kartal Halk Eğitim Merkezi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Halk Eğitim Merkezi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Yukarı Mahallesi’nde bulunan Kartal Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, öğrencilerin el emeği göz nuru eserleri üretmesine yardımcı olunmak amacıyla çeşitli kültür sanat eğitimleri veriliyor.

Merkezin yer aldığı alan, Ögretmen Zekeriya Güçer İlkokulu’nun hemen yan tarafıdır. Fazilet Caddesi üzerindeki ışıklar mevkiinde bulabilirsiniz.

Kartal Halk Eğitim Merkezi’ne nasıl gidilir?

Adres: Yukarı Mahallesi Fazilet Caddesi, 34860 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 353 36 76.

Kızılay Bulvarı’ndaki Yıldıray Sokak durağına 300 metre (KM34 İETT otobüsü ve Kartal – Esentepe minibüsü geçer) uzaklıktadır. egemenlik Bulvarı’ndaki Kartal Çarşı otobüs durağına 500 metre (16, 16A, 17, 133G, 133N, 133T, KM30, KM34 İETT otobüsü ve Kartal – Kadıköy ve Pendik – Kadıköy minibüsü geçer) uzaklıktadır.

Kartal Halk Eğitim Merkezi’ne ulaşım

1. Metro ile gitmek için metrodan Hastane-Adliye durağında inin. Metrodaki yön tabelalarını takip ederek, Hastane çıkışından çıkın. KM34 İETT otobüsüne binin ve Hüdaverdi Sokak durağında inin, Fazilet Caddesi boyunca 5 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz.

2. Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Kartal durağında trenden inin. KM34 İETT otobüsüne binin ve Hüdaverdi Sokak durağında inin. Fazilet Caddesi boyunca 5 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz.

3. Otobüsle gitmek için KM34 nolu İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.

4. Minibüsle gitmek için Kartal-Java-Dogum Hastanesi, Kartal – Esentepe – Devlet Hastanesi minibüsünü kullanabilirsiniz.