Maltepe 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı Nurettin Baransel Kışlası nerede, nasıl gidilir?

Maltepe 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı Nurettin Baransel Kışlası hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Maltepe 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı, İstanbul’un Maltepe ilçesinde bulunan bir komutanlıktır. Adresi Büyükbakkalköy Mahallesi Özmen Sokak üzerinde bulunur ve girişi Cevizli Kavşağı’na paraleldir.

15 Temmuz olaylarının ardından Maltepe 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı, Gaziantep’in Islahiye ilçesine taşınmıştır. Bu nedenle komutanlık artık Maltepe’de bulunmuyor. Ancak komutanlığın adresinde Dikimevi halen aktiftir. Google Haritalar bağlantısı ile yol tarifi alabilirsiniz.

Maltepe 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı Nurettin Baransel Kışlası’nın Maltepe’deki eski yerleşkesine ulaşmak istiyorsanız, aşağıdaki yol tarifini kullanabilirsiniz. Maltepe 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı Nurettin Baransel Kışlası’na metro ile gitmek istiyorsanız, metrodan Hastane – Adliye istasyonunda inmeniz gerekiyor.

Maltepe 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı Nurettin Baransel Kışlası’na Marmaray ile gitmek istiyorsanız, Maltepe istasyonunda trenden inin, 17S İETT otobüsüne binin. Eğer doğu yönünden geliyorsanız, Kartal istasyonunda trenden inin ve KM34 İETT otobüsüne binin.