İstanbul Oto AVM nerede, nasıl gidilir?

İstanbul Oto AVM hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

OTOWORLD otomotiv merkezi İstanbul Pendik’te hizmete açıldı. Binlerce aracı tek bir adreste sunarak zaman tasarrufu sağlayan Oto World’ün Anadolu Yakası’nda galericiler ve yatırımcılar tarafından iyi karşılandı.

Diğer yandan, 0 ve 2. el araç galerilerinin yanında oto servislerinin, kafelerin ve restoranların yer aldığı Oto AVM’nin toplam inşaat alanı 95 bin metrekare. Oto pazarlarına ailesini götüremeyenlere yönelik de bir ihtiyacı karşılayarak öne çıkıyor.

İstanbul Oto AVM’ye nasıl gidilir?

Adres: Sanayi Mahallesi, E-80 Bağlantı Yolu Bulvarı, Sanayi, No:20, 34906 Pendik / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 515 82 13.

Pendik’ten MR60 İETT otobüsü ve Bostancı, Maltepe, Kartal ve Pendik sahilden E-9 İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Eğer Pendik’ten gidecekseniz MR60 otobüsü tek bilet basarken E-9 çift bilet basar. Bu nedenle MR60 ile gitmeniz daha ucuzdur. Şehir merkezinden oldukça uzak bir konumda olduğu için ulaşım zordur ve şimdilik en ucuz seçenek İETT otobüsüdür.

İstanbul Oto AVM’ye ulaşım

1. Pendik içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Pendik Çarşı: Oto AVM’ye Pendik tren istasyonu önünden geçen MR60 İETT otobüsü ile gidebilirsiniz. Oto AVM’ye gitmek için otobüsten Kurtköy Bağlantı Yolu durağında inin.
  • Kaynarca: Kaynarca’dan Oto World AVM’ye ulaşmak için MR60 İETT otobüsünü kullanabilirsiniz.
  • Yeni Mahalle – Kartal Yunus tarafı: Otomobil alışveriş merkezi için Pendik’e gidin ve tren istasyonu önünden MR60 İETT otobüsüne binin.

2. Pendik içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Çamçeşme: Çamçeşme Mahallesi ve çevresinden Oto AVM’ye Tersane veya Kavakpınar Kavşağı’ndan MR60 İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.
  • Dolayoba – Aydos: 132V İETT otobüsü ile Karadeniz Caddesi durağında inip MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın.
  • Esenyalı: Oto AVM için D-100’den minibüse veya otobüse binin, Tersane Kavşağı’nda inip havalimanı tarafına giden duraktan MR60 İETT otobüsüne binin.
  • Şeyhli – Yayalar: 132P / 133GP / 132E / 132D / 132 / KM18 İETT otobüsü ile Pendik’e doğru gitmek için binin ve Sanayi Sitesi durağında inip Mosntar Köprüsü durağında MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın.

3. Pendik E-80 altı ve üstü ulaşım

  • Yenişehir: Harmandere, Kurtköy bölgelerinden ulaşım için 132P İETT otobüsü veya C-88 Pendik minibüsü ile Sanayi Sitesi durağında inin ve Monstar Köprüsü durağından MR60 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz.
  • Merkezköy: Ballıca, Emirli, Göçbeyli, Göçbeyli, Kurna ve Kurtdoğmuş gibi köylerden ulaşım için 132D İETT otobüsüne binin ve Sanayi Sitesi durağında inin ve Monstar Köprüsü durağından MR60 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz.

4. Kartal’dan ulaşım: Sahil yolu, Ankara Caddesi veya Üsküdar Caddesi’nden Pendik’e giden bir İETT otobüsü veya minibüse bin veya Marmaray ile Pendik’e gidin. Pendik’ten MR60 İETT otobüsü ile aktarma yapın. Otobüsten Kurtköy Bağlantı Yolu durağında inin. Tek araçla gitmek isterseniz sahilden E-9 havalimanı otobüsüne binebilirsiniz, ancak çift bilet kesilmektedir.

5. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Çekmeköy, Sancaktepe): Sultanbeyli’den 132V İETT otobüsü ile Pendik’e gidin ve tren istasyonu önünden MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın. Çekmeköy’den 131Y İETT otobüsü ve Sancaktepe’den 131V İETT otobüsü ile Kartal merkeze gidin ve yukarıda Kartal için Marmaray’dan ulaşım tarifine uyun.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray ile Tersane durağına gidin ve oradan MR60 İETT otobüsü ile aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

7. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe, Ataşehir): Metro ile Tavşantepe durağında inin ve MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın veya Marmaray ile Tersane durağına gidin ve oradan MR60 İETT otobüsü ile aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

8. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir): 500T İETT otobüsüne binin ve Kaynarca durağında inip MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın.

9. Avrupa Yakası’ndan ulaşım: Marmaray’la Pendik’e gidin ve Pendik’ten MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın. Kadıköy’e geçerek M4 Kadıköy – Tavşantepe Metrosu ile Tavşantepe’ye gidin ve MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın. Metrobüsle Söğütlüçeşme’ye gidin ve oradan Marmaray ile Pendik’e gidip MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın.