Pendik Güllübağlar Spor Salonu nerede, nasıl gidilir?

Pendik Güllübağlar Spor Salonu hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Pendik Güllübağlar Spor Salonu, Pendik’in Güllü Bağlar Mahallesi’nde yer alan, aynı zamanda “Mete Gazoz Spor Kompleksi” olarak da bilinen bir spor salonudur.

Pendik Güllübağlar Spor Kompleksi nerede?

Pendik Güllübağlar Spor Kompleksi, Güllübağlar Mahallesi, Nevruz Sokak No:1 Pendik/İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kompleks içerisinde fitness, pilates ve basketbol salonları, açık futbol sahası ve çocuk oyun alanı yer alıyor.

  • Adresi: Güllü Bağlar, Nevruz Sokağı No:1, 34906 Pendik/İstanbul

Ulaşım için en yakın otobüs durağı, Ankara Caddesi’nde yer alan “Ankara Caddesi” otobüs durağıdır. Duraktan geçen İETT otobüsleri: 132 Kartal – Akfırat, 132B Kartal Metro – Akfırat Evleri, 132D Kartal – Kurtdoğmuş Köyü, 132E Kartal – Emirli Köyü, 132H Pendik – Sabiha Gökçen Havalimanı, 133GP Kartal – Göçbeyli Merkez Camii, 133Ü Pendik – Gazi Bulvarı, 16KH Kadıköy – Sultanbeyli Peronlar, E-10 Kadıköy – Sabiha Gökçen Havalimanı, KM18 Kartal – Sabancı Üniversitesi, KM2 Tavşantepe Metro – Tavşantepe Metro, KM25 Cevizli Peronlar – Sultanbeyli Peronlar, KM27 Pendik – Sultanbeyli Peronlar, KM28 Kartal – Okan Üniversitesi, KM29 Cevizli Peronlar – Sultanbeyli Peronlar.

Pendik Güllübağlar Spor Kompleksi

İstanbul Pendik’te yapımı bir süredir devam eden Güllübağlar Spor Kompleksi tamamlandı. Güllübağlar Mahallesi, Nevruz Sokak’ta yapılan kompleks, Pendikli vatandaşların hizmetine açıldı.

Toplam 1.767 metrekare büyüklüğe sahip iki katlı kompleksin alt katında fitness ve pilates salonları; üst katında ise basketbol salonu yer alıyor. Kompleksin hemen yanına açık futbol sahası ve çocuk parkı da yapıldı.

Güllübağlar Spor Kompleksi, yapımları yeni tamamlanan ve hizmete girmeyi bekleyen Yayalar ve Kavakpınar Spor Kompleksleriyle sporseverlere kapılarını açık tutan Sülüntepe Şehit Burhan Öner, Esenler Yalçın Aran, Yeşilbağlar Novi Pazar ve Dolayoba Spor Kompleksleri’nin ardından Pendik Belediyesi’nin 7. spor kompleksi oldu.