Pendik Korusu Sosyal Tesisleri nerede, nasıl gidilir?

Pendik Korusu Sosyal Tesisleri hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Pendik Korusu Sosyal Tesisleri, Pendik’in Yenişehir Mahallesi’nde bulunan bir sosyal tesistir. İBB Trafik Müdürlüğü Hatıra Ormanı olarak bilinen alanda kurulmuştur.

Adresi: Yenişehir Mahallesi, Selçuklu Caddesi, 34912 Pendik/İstanbul (Harita bağlantısı).

Pendik Korusu Sosyal Tesisleri, 173 bin metrekarelik alanı, Çamlık ve Yenişehir Mahallesi arasında kalan konumu ile dikkat çekiyor. Sosyal tesis içinde ayrıca; kafeterya, restoran, mangal alanı, mescit, 1.600 m yürüyüş ve bisiklet parkuru, 400 kişilik amfi tiyatro bulunuyor.

Pendik Korusu Sosyal Tesisleri nerede?

Pendik Korusu Sosyal Tesislerine gitmek için Selçuklu Caddesi’ndeki Manolya Sokak otobüs durağını kullanabilirsiniz. Duraktan 16S, 131H, 132K, 132V, KM25 İETT otobüsleri geçer.

Ayrıca yakından geçen Yahya Kemal Bayatlı Caddesi’ndeki Aliya İzzet Begoviç Camii İETT durağını da kullanabilirsiniz. Bu duraktan 16S, 132A, 132K, 134, KM15, KM25, KM26, KM72 İETT otobüsleri ve aynı caddeden Pendik – Aydos Minibüsü geçer.

pendik korusu 2

Pendik Korusu Sosyal Tesislerine nasıl gidilir?

Pendik merkezden gitmek için 132V İETT otobüsünü kullanabilirsiniz. Otobüsten Manolya Sokak durağında inin.

Kartal’dan gitmek için 134 nolu İETT otobüsünü kullanabilirsiniz. Otobüsten Kasem Sokak durağında inin. Ardından 10 dakika yürümeniz gerekecek.