Kartal Soğanlık Gençlik Merkezi nerede, nasıl gidilir?

Kartal Soğanlık Gençlik Merkezi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Soğanlık Gençlik Merkezi çalışmaları devam ediyor. Kartal Soğanlık’ta rekonstrüksiyon modeliyle inşa edilen Soğanlık Sanat Evi ve Gençlik Merkezi’nin inşaatı hızla sürüyor. Kartal Soğanlık Gençlik Merkezi’nin inşaat çalışmaları son hızla devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda temeli atılan Soğanlık Sanat Evi ve Gençlik Merkezi’nin inşaatı devam ediyor. Yapılacak kompleks, Kartal Soğanlık’a yepyeni bir sanat ve gençlik merkezi olarak soluk aldırması bekleniyor.

Soğanlık Sanat Evi ve Gençlik Merkezi’nde çalışmalar devam ediyor. Kartal’ı sanat ve kültürün merkezi yapmak için çalışan Kartal Belediyesi’nin yeni gençlik merkezi için çalışmaları son sürat devam ediyor.

Bu yönde çalışmalara devam eden belediye ekipleri Soğanlık Sanat Evi ve Gençlik Merkezi ile bunun en güzel örneklerinden biri olmasını umuyor. Kartal Soğanlık Gençlik Merkezi’nin en kısa sürede açılması bekleniyor.