Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisi nerede, nasıl gidilir?

Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

İstanbul Sultanbeyli’de Aydos tepesinin en kuzeyinde hizmet veren Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisi, Sultanbeyli Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteriyor.

Peki Aydos Sosyal Tesisi nerededir? Aydos Dağı’nın eteğinde, eşsiz manzarası ve damakta tat bırakan lezzetleriyle herkesin müdavimi olduğu Aydos Sosyal Tesisi misafirlerini bekliyor. Aydos Sosyal Tesisi, Salı ila Pazar günleri arasında 09:00–23:00 arasında hizmet vermektedir. Pazartesi günleri ise kapalıdır. Tesiste aynı anda en fazla 2 bin kişi bulunabiliyor. Tesis alanında; açık ve kapalı oturma alanları, restoran, mesire ve semaver alanları bulunuyor.

Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisi’ne nasıl gidilir?

Adres: Necip Fazıl Mahallesi, Kuran Kursu Cd., 34925 Sultanbeyli / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 497 48 48.

Kuran Kursu Caddesi’ndeki Abdurrahman Gürses Anadolu İmam Hatip Lisesi otobüs durağına 150 metre uzaklıktadır. Duraktan 132A, KM26, KM72 İETT otobüsleri geçer. Ayrıca caddeden Sultanbeyli – Aydos minibüsü geçer.

Eşref Bitlis Bulvarı’ndaki Küre Sokak otobüs durağına 200 metre uzaklıktadır. Duraktan 132A, KM26, KM72 İETT otobüsleri geçer.

Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisi’ne ulaşım

1. Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisine metro ile gitmek için M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı’nı kullanmanız gerekmektedir. Eğer Avrupa Yakası’ndaysanız Anadolu Yakası’na geçmek için metrobüs, vapur, Marmaray hatlarını kullanabilirsiniz. Kadıköy veya Ayrılık Çeşmesi duraklarından M4 metrosuna binebilirsiniz.

Size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Pendik durağında inin. Metrodaki yön tabelalarını takip ederek, Pendik köprüsü çıkışından çıkın. KM26 veya 16Z veya 132A veya KM72nolu İETT otobüslerinden birine binin.

2. Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisine Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Trenden Pendik YHT İstasyonu durağında inin. KM26 veya 132A nolu İETT otobüslerinden birine binin.

3. Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisine otobüsle ile gitmek için Kartal Merkezden 132A İETT otobüsü ile direkt olarak ulaşabilirsiniz. Bu otobüs aynı zamanda Ankara Caddesi, Adnan Menderes Bulvarı, Mostar Köprüsü, Aydos caddesinden geçmektedir.

4. Pendik’ten 132A veya KM26 nolu İETT otobüsleriyle gidilir.

5. Sancaktepe’den 131Ü veya 131H İETT otobüsleriyle gidilir. Nazmi Sokak durağında inip 15 dakika yürümek gerekir.

6. Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisine BL-400 Sultanbeyli-Aydos-Yenidoğan-Kurtköy minibüs hattı ile gidebilirsiniz.